5 gadżetów reklamowych, które na pewno się sprawdzą

Gadżety reklamowe na stałe wpisały się w działania marketingowe każdej firmy. Klienci od wielu lat są rozpieszczani przez przedsiębiorców różnego rodzaju prezentami, co doprowadziło do sytuacji, w której firmy prześcigają się w pomysłach na nowe gadżety. Zwykły długopis czy notes to już zdecydowanie za mało.

Dobry gadżet reklamowy z nadrukiem powinien charakteryzować się przede wszystkim świetnym wyglądem oraz funkcjonalnością. Nic nie zadowoli klienta tak jak przedmiot, który sprawdzi się podczas pracy, ale również w prywatnych sytuacjach podczas wolnego czasu. Dodatkowa korzyść z tego typu gadżetów to prezentacja logo firmy w wielu miejscach, a co za tym idzie rozszerzanie grona potencjalnych klientów.

Oto lista gadżetów reklamowych, które na pewno się sprawdzą:

  1. Kubek termiczny z logo – jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych. Kubek termiczny doskonale sprawdzi się każdego dnia, niezależnie od tego czy jesteśmy w pracy czy mamy wolne. Obdarowując klienta kubkiem termicznym sprawiamy, że każdego dnia będzie patrzył na logo naszej firmy.
  2. Piłeczka antystresowa z logo – gadżet, który doceni każdy zapracowany i zestresowany klient. Piłeczki antystresowe doskonale sprawdzą się do ugniatania w trakcie pracy, ale również do zabawy podczas weekendowych wypadów w plener.
  3. Worek jutowy – na pewno zostanie doceniony przez osoby dbające o ekologię. Worki jutowe sprawdzą się doskonale jako opakowania na inne gadżety reklamowe podczas targów lub szkoleń, ale również jako plecak lub torba na zakupy lub podczas wycieczki na plażę. Ciekawy design doskonale zaprezentuje nasze logo i zapadnie w pamięć.
  4. Torba termiczna z logo – torba termiczna na pewno świetnie sprawdzi się podczas prywatnych wyjazdów. Można w niej przechowywać jedzenie oraz napoje.
  5. Powerbank z logo – powerbank reklamowy to jeden z częściej wykorzystywanych gadżetów podczas konferencji oraz szkoleń – https://www.drukomat.pl/power-bank-4000-mAh. Jest bardzo przydatny podczas pracy oraz w trakcie podróży służbowych. Umieszczając na nim logo firmy sprawimy, że obdarowane osoby długo będą pamiętać o naszej firmie.

Klienci obdarowani ciekawymi gadżetami reklamowymi na pewno zapamiętają naszą markę. Dodatkowo jeżeli gadżety te będą funkcjonalne zapewnią nam dotarcie do wielu potencjalnych klientów oraz zapewnią opinię firmy dbającej o najmniejsze szczegóły. Warto zainwestować większe środki w gadżety o dobrej jakości. Na pewno wpłynie to pozytywnie na nasz wizerunek oraz zapewni wzrost zainteresowania naszą firmą.