Butelki z nadrukiem – ekologiczne podejście do reklamy

Ekologia w ostatnich latach to jeden z najpopularniejszych tematów badań naukowców, dyskusji wielu środowisk oraz konfliktów politycznych. W każdej dziedzinie życia poszukiwane są rozwiązania, które wpłyną na polepszenie stanu naszej Planety. Za jeden z głównych problemów uznawana jest ilość plastiku, który używamy w naszym codziennym życiu. Stale zastanawiamy się jakie działania mogą zmniejszyć ilość tego tworzywa, które dosłownie zalewa Ziemię. Jedną z wielu propozycji jest wyeliminowanie jednorazowych butelek, kubków i innych przedmiotów i wymiana ich na produkty wielokrotnego użytku. Obecnie wiele restauracji oraz kawiarni daje klientom możliwość nalania zakupionych napojów do własnych kubków lub butelek.

I tu pojawia się doskonała okazja do reklamy dla naszej firmy. Butelki reklamowe są bardzo dobrym nośnikiem reklamy, a jednocześnie znakiem, że nasza firma wpisuje się w ruch propagujący dbanie o ekologię. Na pewno zapewni nam to dodatkowych klientów oraz pochlebne opinie wśród osób propagujących ekologiczny tryb życia.

Butelki z nadrukiem są idealnym pomysłem na prezent dla naszych klientów, ale również pracowników. Tego typu butelki mogą być wykorzystywane w trakcie każdego dnia pracy, ale również podczas podróży, pieszej wycieczki lub w trakcie treningu na siłowni. Nasze logo może być eksponowane w wielu miejscach przez cały rok i dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Dzięki firmie Drukomat możemy zamówić dwa rodzaje takich butelek reklamowych:

  •         Butelka szklana w pokrowcu – posiada wyjątkowo designerski pokrowiec, który świetnie się prezentuje. Jest bardzo poręczna i praktyczna. Do wyboru są aż 4 kolory pokrowca, dzięki czemu możemy wybrać taki, który będzie idealnie pasował do naszego logo. Pokrowiec jednocześnie chroni butelkę przed uszkodzeniem.
  •         Butelka z tritanu z uchwytem – wykonana z materiału, który łączy w sobie neutralność chemiczną szkła oraz lekkość plastiku. Na zakrętce można wygrawerować logo lub hasło reklamowe firmy, które będzie prezentować się bardzo stylowo

Każda z tych butelek świetnie się prezentuje i przyciąga wzrok. Dzięki temu nasze logo lub hasło reklamowe będzie na pewno zauważone przez wiele osób.

Zdrowy styl życia to ostatnio jeden z najpopularniejszych trendów. Dzięki butelkom z nadrukiem logo naszej firmy możemy połączyć dbanie o zdrowie, propagowanie ekologicznego stylu życia oraz reklamę naszej firmy. Dzięki temu, że butelki te są wielokrotnego użytku oraz pięknie się prezentują na pewno spotkają się z dużym uznaniem obdarowanych klientów oraz pracowników.