Jak obrandować clipboardy, które wręczasz pracownikom i klientom?

Obecnie na rynku do wyboru mamy wiele różnych gadżetów oraz produktów reklamowych. Każda firma może bez problemu dobrać takie, które idealnie sprawdzą się w przypadku konkretnych klientów lub pracowników. Największą popularnością cieszą się te gadżety, które są przydatne i jednocześnie świetnie się prezentują. Do takich produktów należą clipboardy.

Czym są clipboardy reklamowe?

Clipboardy to usztywniana podkładka z klipsem do trzymania dokumentów. Ich główną zaletą jest fakt, że pomimo prostej konstrukcji sprawiają, iż osoba ich używająca zyskuje profesjonalny wizerunek. Dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzą się w każdej branży. Będą doskonałym dodatkiem podczas konferencji, szkoleń lub spotkań z klientami i kontrahentami. Dzięki swojej budowie zabezpieczają dokumenty przed zgnieceniem i dodatkowo ułatwiają tworzenie szybkich notatek. Kolejną ich zaletą jest niski koszt produkcji, co sprawia, że bez sporych nakładów finansowych można w nie zaopatrzyć nie tylko klientów, ale również wszystkich pracowników firmy oraz partnerów biznesowych.

Clipboardy reklamowe – jak możne je spersonalizować

Na clipboardy bez problemu można nanosić nadruki, dzięki czemu istnieje możliwość pełnej personalizacji. Doskonale sprawdzi się logo firmy, dane kontaktowe, hasło reklamowe, a nawet ciekawe grafiki, które przyciągną wzrok odbiorców. Tak przygotowane clipboardy doskonale wpasują się w zestaw gadżetów reklamowych oraz innych elementów spójnego wizerunku firmy. Ciekawie przygotowane clipboardy staną się świetnym nośnikiem reklamy. Pracownikowi firmy pomogą podczas prezentacji jednocześnie wzbudzając zainteresowanie wśród odbiorców.

Clipboardy są jedną z najbardziej niedocenianych form reklamy. Mają one wiele zalet i przede wszystkim są bardzo praktycznym produktem. Umieszczone na nich informacje zapadną w pamięć potencjalnym klientom i kontrahentom oraz sprawią, że ocenią oni pozytywnie firmę. Podkładki wykonywane są z trwałego materiału, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Dodatkowo obecne technologie druku sprawiają, że treści i grafiki umieszczone na clipboardzie nie ścierają się i nie ulegają zniszczeniu.