Jakie produkty można drukować na folii?

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z ilości materiałów drukowanych na folii, które otaczają nas z każdej strony. Jeżeli dobrze się przyjrzymy możemy je zauważyć na budynkach, witrynach, autach, wiatach i w wielu innych miejscach. Ich główną zaletą jest wtopienie się w wystrój, dzięki czemu nie są nachalne i męczące dla odbiorcy.

Druk na folii – najciekawsze propozycje

  •         Folie o przedłużonej żywotności
  •         Folie, które można umieścić na powierzchniach elastycznych
  •         Folie dekoracyjne
  •         Folie fluorescencyjne
  •         Folie półprzezroczyste lub takie, które zupełnie zmienią daną powierzchnię
  •         Folie do oklejania pojazdów

Folie do druku posiadają wiele zalet. Przede wszystkim dają możliwość dowolnego ich projektowania. Kolory nadrukowane na folii są wyjątkowo efektowne, dzięki czemu doskonale przyciągają wzrok odbiorcy. Dodatkowo druk na folii daje możliwość przygotowania dowolnych grafik oraz kształtów. Folię możemy umieścić na wybranej powierzchni, dlatego będzie świetną formą reklamy w każdej branży. Obecnie druk na folii sprawia, że gotowe projekty są trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych – https://www.drukomat.pl/folie-monomeryczne-polysk.

Folie OWV – idealne połączenie reklamy i funkcjonalności

Folie OWV to samoprzylepny materiał, który służy do oklejania szklanych lub przezroczystych powierzchni. Po montażu folia tworzy efekt przybliżony do lustra weneckiego. Poza doskonałą formą reklamy zapewni również prywatność pracownikom firmy. Doskonale sprawdzi się do oklejenia witryn sklepowych, okien w siedzibie firmy lub okien w aucie firmowych.

Folie podłogowe – połączenie funkcji informacyjnej z reklamą

Dzięki swoim antypoślizgowym właściwościom folie podłogowe doskonale sprawdzają się w ruchliwych miejscach, takich jak sklepy firmowe, galerie handlowe, biurowce oraz wiele innych. Charakteryzują się wyjątkowo efektowną jakością wydruku. Mogą spełniać funkcję reklamy, ale również doskonale sprawdzają się jako elementy informacyjne.

Naklejki samoprzylepne – doskonała forma taniej reklamy

Naklejki samoprzylepne to doskonała forma niezobowiązującej reklamy. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów, ale przygotowane w ciekawy i efektowny sposób na pewno przypadną do gustu odbiorcy. Naklejki samoprzylepne możemy dodawać do zakupów lub pakietu gadżetów reklamowych.

Możliwości wykorzystania folii jest bardzo dużo. Jest to materiał, który daje ogromną dowolność w projektowaniu. Druk na folii sprawdza się zarówno w reklamie jak i w tworzeniu dekoracji.