Kubki z nadrukiem – praktyczny i ciekawy pomysł na reklamę firmy

Żyjemy w świecie, w którym konkurencja na rynku jest spora. Dzieje się tak niezależnie od branży. Każde przedsiębiorstwo stara się walczyć o klientów i przekonać ich do swojej oferty. Za tym idą liczne sposoby reklamy. Jak skutecznie zachęcić ludzi do skorzystania właśnie z naszych usług?

Wiele zależy od profilu działalności – reklama powinna być do niego dostosowana. Przykładowo, odstresowujące, piankowe piłeczki niekoniecznie przydadzą się na placu budowy, mogą za to być użyteczne w biurze czy korporacji. Trzeba też zastanowić się nad grupą odbiorców.

Jednym z ciekawszych pomysłów na promocję marki są różnorakie gadżety reklamowe. Z pewnością każdy bardziej skorzysta z praktycznego, namacalnego przedmiotu, niż ze zwykłej ulotki reklamowej, która prędzej czy później (często niestety prędzej…) wyląduje w śmietniku. Wśród takich gadżetów popularne są długopisy, ołówki, smycze na klucze, reklamowe torby, podkładki pod kubki czy też same kubki.

Jeśli chodzi o kubek, jest to dobry patent na reklamę, gdy na przykład nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych. W pracy za biurkiem warto co jakiś czas zrobić sobie przerwę na herbatę. Ładny kubek z firmowym logo będzie do tego celu bardzo przydatny. Dodatkowo będzie on przypominał pracownikowi, gdzie może złożyć zamówienie, gdy zabraknie mu spinaczy, papieru do drukarki czy artykułów piśmienniczych. Kubki takie można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych i w różnym kształcie. Są one zwykle wykonane z porcelany, nadającej się do mycia w zmywarce bez ryzyka uszkodzenia nadruku. Alternatywą dla zwykłego kubka mogą być kubki termiczne, ostatnio niezwykle popularne. Firmy produkujące porcelanę reklamową często oferują wykonanie projektu nadruku dla klienta. Przedstawiany jest on jako wizualizacja na kubku. Po zatwierdzeniu projektu jest on realizowany.

Zamówienie sporej ilości reklamowych gadżetów nie będzie bardzo kosztowne, a firma na tym skorzysta. Kubek będzie przypominał o naszej marce i praktycznie służył na co dzień.