Rollupy od A do Z

Rollupy to nowoczesne systemy reklamowe, łatwe w produkcji i łatwe w montażu a jeszcze łatwiejsze do transportowania.

Jak wygląda rollup?

Rollupy występują na stelażach wykonanych z aluminium, tak samo jak kaseta, w której chowa się plakat, też wykonana jest z prostego aluminium. Przez to konstrukcja jest lekka, odporna na rdzę i na złe warunki pogodowe.

Do tego dodany jest plakat wydrukowany w technologii 3D na foli poliestrowej oraz stabilizator całej konstrukcji.

Rollup to system reklamowy, łatwy w montażu, produkcji, transporcie i posiadający dużą przestrzeń reklamową.

Dlaczego rollup?

Rollupy są doskonałe do wykorzystania na konferencjach, targach, promocjach. Doskonale wizualizują daną firmę, wspaniale reklamują jej produkty i usługi, są nowoczesnym i wygodnym nośnikiem wszelkiej reklamy. Ponadto ich wyprodukowanie nie nastręcza wielkiej trudności, szczególnie dla drukarni, które wyspecjalizowane są w drukowaniu plakatów wielkoformatowych.
Wszelkie projekty na ciekawe rollupy dobrze jest zlecić dobremu grafikowi. Dzięki odpowiednim projektom, po konsultacjach z klientami, wykona doskonały i wpadający w oko rollup.

Doskonała jakość

Folia stosowana do plakatów jest nieprzepuszczalna, treść wydrukowana na takiej foli jest doskonała i widoczna z bardzo dalekiej perspektywy. Plakat jest z materiału bardzo wytrzymałego i dobrego jakościowo i odpornego na promienie UV. Stojaki do rollupów są wykonane z aluminium, przez co są trwałe, lekkie i odporne.

Gdzie wykorzystać rollup?

Rollup nadaje się do różnego rodzaju promocji, akcji promocyjnych czy reklamowych. Do informowania o danym sklepie czy punkcie usługowym. Ta ciekawa ścianka doskonale przydaje się podczas targów różnego rodzaju czy wystaw lub konferencji.

Jest to innowacyjny system reklamowy, który stanowi ciekawy design i ma oryginalny i interesujący wygląd.

Każdy dobry grafik ma ogromne pole popisu na plakacie, który w przyszłości będzie rollupem. Jest tu bardzo duża powierzchnia i to powierzchnia na idealnej jakości materiale.